Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 7 - 15 let : 50,-Kč
od 15 let a dospělí : 100,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

Nový dokument

převodovka,a

převodovka,a

a je dole

a je dole

spojka

spojka

po práci

po práci

tento víkend bylo nádherné počasí- takové akorát na pokračování prací na Centurionovi. Došlo na převodovku i spojku. Málem jsme začali s Martinem tahat i motor, ale bylo už později odpoledne a teplo vykonalo své - totálně jsme zlenivěli.
Jirka se vrátil z vojny a přinesl pár novinek, které se týkají i Martina, který odchází o prázdninách na základní výcvik Aktivních záloh a poté je už tabulkově zařazen k Jirkovi do čety a tanku. Muzeum bude mít skoro svoji vlastní posádku.
O prázdninách budeme nutně potřebovat průvodce po muzeu / Martin je na výcviku/, takže kdo bude mít chuť a čas, tak se nahlaste. Průvodcovství je pochopitelně placeno . Máme otevřeno úterý až neděle od 10.00 do 17.00.
Dále potřebujeme tip na zedníka, který dokáže nahodit 60 m2 omítky na hurdiskový strop - už sháním 2 roky.
Tak se mějte a příští víkend už snad bude nový motor na svém místě.
22.04.2018 20:17:22
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one