Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 8 - 15 let : 50,-Kč
dospělí do 65 : 100,-Kč
důchodci nad 65 : 80,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

Nový dokument

před uskladnění

před uskladnění

VT 34

VT 34

kontrola vody

kontrola vody

převodovka

převodovka

poslední víkend byl skutečně hodně pracovní. Potřebovali jsme přestěhovat Centuriona II pod střechu a začít pomalu s důkladným zkoumáním technického stavu. Ale k tomu jsme museli vyjet s Cromwellem, pak s VT34, Honza se svou T55. A věčné tahání tankových lan, protože Centurion nejenže sám nejede, ale zlobí i rajčáky. To znamená že každá malá změna směru se děje pomoci vlečení. Skončili jsme v sobotu až po 21.hod a dokončili v neděli v poledne. Ani jsem pořádně ležet nemohl, jak mě bolelo celé tělo.
Začala i zpětná montáž spojky u VT55. Už jsme experti. Akorát, že máme spoustu rozdělaných projektů a žádné brzké dokončení. 9.9 jsme ve Vesci a budeme tam mít 3 vozidla, takže zase příprava na vyjetí. Ke konci září nás zvou na Retroměstečko a tam bychom snad jeli Centurionem I. Ten teď jezdí bez vady. Hlavní na akcích je pěkné počasí, tak si držme palce.
spojka VT55

spojka VT55

lamely

lamely

vypínání spojky

vypínání spojky

spojka

spojka

28.08.2017 22:27:50
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one