Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 8 - 15 let : 50,-Kč
dospělí do 65 : 100,-Kč
důchodci nad 65 : 80,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

Nový dokument

Veteráni 2011

Veteráni 2011

3.setkání ?

3.setkání ?

Siuda a A27

Siuda a A27

Centurion

Centurion

veteráni

veteráni

pohoda

pohoda

V sobotu 27.5.2017 jsme se zase setkali s válečnými veterány z WWII. Bohužel jejich počty se zase zmenšily, ale ti čtyři, co se zúčastnili, nám udělali velkou radost. Byli skutečně velmi živí a věříme, že se setkáme i příští rok. Ve čtvrtek jsem navštívil pana Jiřího Pavla, který je v České Skalici, ale už se na návštěvu u nás zdravotně necítil. Držíme palce, ať se dá do pořádku. Osud si zahrává s osudy lidí - jeden z veteránů pocházel z Těšínska a jako 17,5 letý musel narukovat na tu špatnou stranu. Osud ho zahnal do jižní Francie a tam se střetával s partyzány. Druhý bydlel s rodiči v jižní Francii a po okupaci této části ze strany Němců se dal k partyzánům. Je docela možné, že zase tak dalece od sebe nebyli. Po vylodění Američanů v srpnu 1944, se však cesty obou dvou začaly přibližovat. Ten první utekl z té špatné strany a dal se k naší jednotce v Anglii. Ten druhý tam zamířil automaticky. Takže to bylo asi to druhé setkání a dnes mohli teoreticky zažít už třetí .
Měli jsme nádherné počasí i dobré pohoštění a doufám, že staří pánové byli spokojeni. Akce probíhala s přispěním ČsOL Jablonec n.N. Na úplném konci bylo slavnostní přijetí 4 nových členů.
PS : dnes jsme na Stuartovi dělat nemohli, ale jsme už těsně před prvním pokusem nastartování.
27.05.2017 21:57:03
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one