Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 8 - 15 let : 50,-Kč
dospělí do 65 : 100,-Kč
důchodci nad 65 : 80,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

Nový dokument

příjezd

příjezd

aréna

aréna

Tiger II

Tiger II

V1 Reichenberg

V1 Reichenberg

vyrazili jsme si skutečně jen pár dnů do Švýcarska - jen kus za hranice směrem na Curych. Byli jsme pozváni našimi leteckými kamarády od Stinsona L5 na CONVOY TO REMEMBER v Birmenstorfu, kde měli letecké ukázky. Akce probíhala od pátku až do neděle a zahrnovala široké zájmy v military od koní až po letecké výsadky z americké válečného letadla. Akce je známá především konvojem o velkém počtu vozidel - letos údajně kolem 500 ks. Jely okruh okolo 25 km.
Před vlastní účastí na akci jsme stihli navštívit Das Schweizerische Militaermusem ve Fullu. Jde o soukromé museum s velkým zázemím členů po celé Evropě. Sbírkami jsme byli unešeni - plně doporučujeme k návštěvě. Museum je téměř na hraniční čáře s Německem. Mezi největší cennosti patří Tiger II a pak řízené V1 Reichenberg. Tato letadla však nakonec nebyla nasazena na přímý zákaz od Fuehrera.
Navázali jsme nové kontakty se sběrateli a věříme, že časem něco přibude do našeho muzea.
tank z ČKD

tank z ČKD

G13

G13

detail zádě

detail zádě

piloti Stinson

piloti Stinson

14.08.2016 22:03:44
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one