Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 8 - 15 let : 50,-Kč
dospělí do 65 : 100,-Kč
důchodci nad 65 : 80,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

Nový dokument

věž po nasazení

věž po nasazení

svářeč

svářeč

pod střechou

pod střechou

detail

detail

skoro všichni víme, že 75 mm kanóny v Cromwellu nebyly zrovna velkým nebezpečím pro Panthery a Tigery. Proto se konstruktéři začali zabývat myšlenkou, co se vše nechá s podvozkem tanku Cromwell ještě udělat. Nakonec se našla varianta v nasazení houfnice 90 mm v Cromwellu VII CS. My v muzeu jsme šli ještě dál a rovnou jsme použili 105 mm houfnici z SAV M43. Akorát jsme trochu zaspali dobu. Je už dávno po WWII.

Na závěr Vám všem chci poděkovat za přízeň, kterou jste mnozí muzeu věnovali a někteří šli tak daleko, že nám dokonce v průběhu prázdnin fyzicky pomáhali.
Pochopitelně máme v plánu Vás požádat o pomoc i v příštím roce. Zřejmě začneme stavět halu pro kolová vozidla a u tanků budeme pokračovat na T34 a na Cromwellech.
Na konec roku Vás zveme 30.12 od 10.00 na setkání u nás v muzeu. Program jako vždy důstojný - jízdy tankem, zasvěcené diskuze o obrněné technice a pak něco pro zahřátí
20.12.2015 22:11:15
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one