Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 8 - 15 let : 50,-Kč
dospělí do 65 : 100,-Kč
důchodci nad 65 : 80,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

Nový dokument

před akcí

před akcí

už na laně

už na laně

pomocníci

pomocníci

uskladněno

uskladněno

Nedalo se nic dělat. Napadl první sníh a my museli uskladnit i Cromwella, na kterém brigádníci v létě udělali velký kus práce.
Po 3 letech jsme doplnili vodu do chladiče a dali baterky do VT 34. Vyprošťovák naskočil i po těch letech hned po pár protočeních motoru. Je to náš nejlíp jdoucí motor u T34. Přemístit Cromwella na zimní uskladnění pro něj nebyl problém.
Máme i nového pomocníka - Jirku. Je to zkušený elektrikář a nic pro něj není problém. V současné době jsme na práci 4 lidi.
Děláme i na druhém Cromwellovi- v současnosti na špalcích. Máme částečně namontované tlumiče, čistíme a natíráme náboje kol a příští týden - když nebude příšerná zima, tak už nasadíme i kola a tank půjde po 7 letech zpět na kola. Možná, že budeme mít překvapující řešení s věží. Bude to pro vás trochu záhada, ale věřím, že poznáte typ, až uvidíte po nasazení.
22.11.2015 20:09:31
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one