Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 8 - 15 let : 50,-Kč
dospělí do 65 : 100,-Kč
důchodci nad 65 : 80,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

Nový dokument

Iveta s Honzou

Iveta s Honzou

Pepa z Moravy

Pepa z Moravy

kluci z Prahy

kluci z Prahy

Charioteer

Charioteer

Tak jsme 30.6 začali s brigádami na muzeu. V neděli jsme měli k dispozici 9 lidí a měli jsme dost starostí všechny řádně vytížit. Začali jsme s Charioteerem a T34. Cílem je mít T34 do konce roku v provozu, u britského tanku to je na pár let. Největším oříškem bude generálka motoru. Dělali jsme pochopitelně i spoustu malých prací, na které není během roku dost času - jako utěsnění střechy nad Centurionem, vyčistění nádrže na GMC, nátěr jednoho OT 810 po německé demilitarizaci. Práce je dost, ale postupně se budeme dostávat do kvalifikovanějších úkolů a tak jsem zvědav, jak to dobrovolníci zvládnou.
Každý dostal nové tričko se znakem muzea a skoro mohu říct, že naše trička jsou hezčí než ta z Bovingtonu. Každý dostal ponaučení, že nošení trička je zavazující po všech stránkách.
07.07.2015 23:45:07
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one