Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 8 - 15 let : 50,-Kč
dospělí do 65 : 100,-Kč
důchodci nad 65 : 80,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

Nový dokument

pomocníci

pomocníci

konečný převod

konečný převod

už jen pásy

už jen pásy

celkový pohled

celkový pohled

čelní pohled

čelní pohled

tak už to vypadá jako náznak tanku. O tomto víkendu jsme montovali velké díly. Opticky to rychle přibývá ,ještě zadní napínací kola a můžeme natáhnout pásy. Ale nejdřív musí být pěkné počasí, abychom pásy venku natáhli a trochu je očistili a natřeli alespoň boční díly. Vypadá to, že do konce měsíce nandáme motor a potom začne jeho strojení. Pomalu se začínám zabývat myšlenkou na přemístění tankové věže k vratům a začali bychom i na ní. Chybí nám ještě začít na olejové nádrži a můžeme tak okolo 20.dubna startovat. Celkové dokončení je však ještě běh na dlouhé trase. Včetně nátěrů tak někdy srpen ???
Jinak chystáme akci na léto s cílem zrychlit některé naše projekty. Práce na T34, Cometu a Cromwellu. Možná i IS 2.
Cílem je vytvořit malé týmy okolo 3 pracovníků na stroj a provést čistící práce na korbě i věži. Odborné práce jako GO motoru, převodovky, ... budeme řešit buď jako vlastní naši práci, nebo dodacím způsobem .
V případě, že byste měli zájem nám pomoci, tak se nám nahlaste. Termín od poloviny června až po konec srpna. Ze strany muzea bude jeden hlavní koordinátor. Domníváme se, že nejvíc kus práce by se udělal nástupem v sobotu ráno a končilo by se až po týdnu v neděli. Ubytování a stravu vám pochopitelně hradíme.
15.03.2015 20:31:28
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one