Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 7 - 15 let : 50,-Kč
od 15 let a dospělí : 100,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

Nový dokument

snílek

snílek

boj o přežití

boj o přežití

pevně se držet

pevně se držet

jízda pro foto

jízda pro foto

dnes 30.prosince bylo skutečně nádherné počasí - prostě jako objednané pro setkání tankových nadšenců. Ráno jsem zažil neobvyklý úkaz : svislá duha. Vznikla při padání malých zmrzlých vloček. Od desáté se pak začali trousit první návštěvníci. Aby neumrzli, tak jsme jim zatopili a dali i něco k jídlu. Přesto většina z nich toužila po jízdě na tanku, takže jsme už kolem 11 museli vyrazit. Zpočátku to byla jízda panenským sněhem, pak se terén začal měnit na tankové cvičiště.
Den příjemně utíkal a my se dopracovali pomalu ke stmívání. Celý den byl náročný na přísun tekutin, takže jsem se večer raději nechal odvézt domů mými syny.
Další jízdy budou snad na našem oblíbeném kopci 24.01. Účast přislíbil i pan Neff. Dokonce si zakoupil i dobovou uniformu, aby nekazil snímky dalším fotografům.
duha

duha

něco na zahřátí

něco na zahřátí

fotka do alba

fotka do alba

30.12.2014 22:30:00
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one