Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 7 - 15 let : 50,-Kč
od 15 let a dospělí : 100,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

Nový dokument

Smržovka

Smržovka

Rusové

Rusové

1.republika

1.republika

pan Vaňous

pan Vaňous

vojáci

vojáci

odpoledne

odpoledne

byla i muzika

byla i muzika

záchrana

záchrana

Juraj Pytel

Juraj Pytel

Finové,Slovinci

Finové,Slovinci

Dodge z L+L

Dodge z L+L

akce se vydařila - Jízda válečných veteránu po Jablonecku. Nakonec jsme měli jen jednoho válečného veterána - pana Vaňouse, partyzána brigády Jana Žižky bojující v Jugoslávii od října 1943 do konce války. Měl 17 let, když nastoupil k jednotce. Druhý veterán, tankista od západní jednotky bohužel nedorazil-organizační šumy. Jeli jsme přes Smržovku do Jablonce a zpět na muzeum. Celkem 3,5 hod. Mě zlobil Halftrack M14. Stará chyba veteránů- celou dobu jezdíme na poloprázdnou nádrž a pak natankujeme plnou. Pochopitelně se uvolní rez a po 2 km jsme už byli na laně. Ještě že nás Honza odtáhl Tatrou 813. Zkoušeli jsme vyčistit palivový systém, ale moc to ve spěchu nešlo. Takže za jízdy výstřely do výfuku a spousta vyděšených psů a jejich majitelů - hluboká omluva.
Po příjezdu na muzeum nás čekalo pohoštění a country muzika. Pozdě v noci pak táborák a super zpěv na kytaru. Nádherná noc!! Měli jsme i spoustu kamarádů z Finska, Slovinska, Slovenska a Německa.
14.05.2019 21:24:35
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one