Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 7 - 15 let : 50,-Kč
od 15 let a dospělí : 100,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

Nový dokument

T34 venku

T34 venku

detail

detail

Aragonský hrad

Aragonský hrad

Stuart

Stuart

po otevření

po otevření

Dlouho jsme na naše stránky nic nedali. Přeci jen po nehodě pokleslo nadšení, potom se ukázala potřeba víc se věnovat firmě a najednou je 5 týdnů pryč. Byl jsem taky na Ischii a hledal nějaké vojenské památky, ale kromě památníku padlým hrdinům z doby 2.svět.války tam nic nebylo. Akorát umřeli na té druhé straně. Takové už jsou války !!
Ale z dávných časů je na východě ostrova Aragonský hrad, o kterém se tvrdí, že první pevnost tam vznikla už 470 let před naším letopočtem.
No a minulý týden jsme dělali už trochu na Stuartovi. Vnitřek motorového prostoru byl tak zaneřáděn následkem venkovního požáru, že jsme raději vyndali motor a snažíme se trochu uklidit a zřejmě i vymalujeme. Taky jsme jezdili T34 a následně seřizovali vůle na brzdícím pásu - nechtělo zatáčet doleva. To znamená zadní pancíř dolů. Práce na 5 hod v pěkném horku. Ale zatáčí už pěkně.
13.06.2019 20:46:40
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one