Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 7 - 15 let : 50,-Kč
od 15 let a dospělí : 100,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

Nový dokument

vyjíždíme

vyjíždíme

zvládli kopec

zvládli kopec

a jedeme

a jedeme

před výjezdem

před výjezdem

Adrian Clayton

Adrian Clayton

malý okruh

malý okruh

Asi existuje vyšší moc - pro jízdy na sněhu a našem kopci potřebujeme namrzlo a sníh. To se podařilo, takže jsme vyrazili s VT55. Akorát se ukázalo, že sněhu je o 20 cm více a tank měl co dělat, aby na kopec vůbec vyjel. Ale i tak to bylo pěkné dopoledne. Máme málo fotek a taky nejsme žádní profi. Protože vás tam bylo dost hodně s foťáky, tak je veliká šance , že Vaše fotky jsou o hodně lepší a klidně nám je pošlete. Díky.
Pak jsme si taky vytiskli malý plakátek a na něm byla slova podpory našemu kamarádovi Adrianu Claytonovi do Austrálie, který nám hodně pomohl radou při výměně motoru na Centurionovi. Těsně před Novým rokem na něho spadlo auto a on už leží přes 3 týdny v nemocnici. Takže Get well soon Adrian !
19.01.2019 20:01:22
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one