Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 8 - 15 let : 50,-Kč
dospělí do 65 : 100,-Kč
důchodci nad 65 : 80,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

co děláme v půlce dubna

Saab C91 Safir

Saab C91 Safir

seznámení s C91

seznámení s C91

bez křídla

bez křídla

a naloženo

a naloženo

Museli jsme splnit prosbu našeho německého kamaráda a odvezli jsme si jeho poslední letoun. Jedná se o Saab C91 Safir, vyrobený v Holandsku v r.1954. Letadla sloužila k výcviku pilotů buď pro vojáky, nebo pro dopravní společnosti. Letadlo je v současné době u Jirky Bečváře v Plzni. Letadlo je bez imatrikulace a bude dost obtížné ho znovu zprovoznit, přesto Jirka je plný optimismu a elánu.
My na muzeu pokračujeme na Stuartovi a připravujeme zapojení olejového okruhu. Ke konci dubna musíme odjet do Holandska a od místního majitele Stuarta musíme vyzvědět vše potřebné pro správné zapojení všech okruhů a naučit se i motor startovat a obsluhovat.
přístr. deska

přístr. deska

korba

korba

pár obrázků, jak by měl náš Stuart taky vypadat
20.04.2016 17:17:57
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one