Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 8 - 15 let : 50,-Kč
dospělí do 65 : 100,-Kč
důchodci nad 65 : 80,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/
Loni v květnu se u nás stavila Toulavá kamera. Jarda s Milanem tam hovoří o muzeu, mají nová a čistá trička, také tam jsou hezké záběry, jak montují GMC a jezdí Halftrackem, který byl tenkrát v muzeu novinka. Jen já tam ještě nejsem, protože jsem se v té době potloukal na Monte Cassinu.
Proč to na stránky dávám až teď? Je to hlavně proto, aby všichni viděli, že i po těch skoro dvou letech pořád děláme více méně to, co jsme tenkrát slíbili. Všichni jsme si ještě pořád podobní a všichni spolu mluvíme. A to je v této době důležité a dobré. No, kromě toho jsem ten film neměl dřív k dispozici.
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one