Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 7 - 15 let : 50,-Kč
od 15 let a dospělí : 100,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

Mimo mísu...

Kdo neskáče, není Čech...
Tak nejdřív ty očesané hroby v Terezíně, teď zase tohle. Jéžíšmárjá, lidi...
Všechny holky svezeme.

Všechny holky svezeme.

Tak se na mě obořila moje milá, se kterou se protloukám životem, hezká holka, že je ode mě nehezké, když píšu o tom, jak svezeme v tanku hezké holky. Co s těmi ošklivými?  Zastyděl jsem se a abych to napravil, tak tedy slibuji, že svezeme všechny holky. Pokud se vejdou.

Charles. - obrázek

Charles. - obrázek

Tak včera bylo Charlesovi 60.

 

No, vzpomněl jsem si, jak nám jeden britský veterán na Monte Cassinu, na slávě k 60. výročí bitvy, vyprávěl vtip. O Charlesovi. Jeho brácha,  Edward, hrabě z Wessexu, u toho byl, poslouchal a bavil se. Náramně. Ten vtip je asi takhle:

 

Vyjíždí Charles z garáže a přejede matce královně psa. Celkem je z toho špatný, protože královna je na své psy docela fixovaná, no a on ji nechce vytočit, přeci jen je následníkem, že. Tak se rozhodne, že bude zatloukat, psa zakope a bude to. Jak tak kope ten hrobeček, tak najde takovou tu lampičku, jak v ní v arabských pohádkách bydlí gin. Tedy džin, jako duch, ne Beefeater. Kouká na ni a trošku ji ošudlá rukávem, najednou z toho ten džin vyskočí a děkuje Charlesovi, že ho vysvobodil, že tam tisíc let byl zavřený a tak dále. A že mu, Charlesovi splní přání. Ten, chudák celý vycukaný z toho psa, si přeje, zda by ho ten džin mohl oživit, že to je pes královny, ta že by se mohla vzteknout, následnictví mu nedat, co on na stará kolena, takhle tam ten Charles lamentuje. Ten džin kouká na toho psa, praví, že už je docela dobře mrtvý, že to prostě asi nepůjde, ať si přeje něco jiného, trochu jednoduššího. No, Charles, nedlouho znovu ženatý s Camillou, trochu mu je přeci jen smutno po Dianě, že by tedy chtěl, aby ta Camilla byla trochu jako ta Diana. Džin se zahloubá a praví: „Víš Ty co, Charlesi, pojď, mrknem se ještě jednou na toho psa“.

 

Tak takhle to je, s tím Charlesem… Vše nejlepší.


Že to s tankama nesouvisí? Nesouvisí, ale to nevadí.

BENITO MUSOLLINI A ŘÁD BÍLÉHO LVA - obrázek

BENITO MUSOLLINI A ŘÁD BÍLÉHO LVA - obrázek

 Tak o tom bylo v televizi, o tom, že ho dostal. Prohledal jsem internet, nikde o tom není jediná zmínka. To, že ho má Kadaffí, to tam je. Ještě večer jsem o tom napsal svým kamarádům do jižní Itálie, zda o tom něco vědí. A tohle mi ráno přišlo:


"Protože Duce byl velký člověk a národní hrdina.

VIVA DUCE."


Tak takhle to je, s tím Benitem a s těmi jižními Italy…

Reklamy na tomto webu.
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one