Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do září každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00,
v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00
Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,
VSTUPNÉ : děti od 7 - 15 let : 50,-Kč
od 15 let a dospělí : 100,-Kč

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/

Edelweiss Liberec.

Byli jsem pozvaní na sjezd party Edelweiss, to jsou kamarádi, jak na těch našich akcích vždy hrají ty německé vojáky, co furt prohrávají.
Tak jak to tedy bylo... Zábava probíhala zcela v duchu dobré pruské vojácké tradice, všichni byli bodří a jadrní, připíjelo se na ledasjaká vítězství, zápolilo se, byly projevy i zdravice, mladí vojáci podstupovali iniciaci, asi to byl nějaký iniciační rituál, protože jinak nevím, proč ten mladý a jinak nadějný jun to kilo česneku snědl a zajímalo by mě, jak potom dopadl. Myslím si ale, že nějakou dobu byl, mírně řečeno, společensky neúnosný. Byli jsme tam jako delegace z muzea, tedy já, Milan a Honza, který byl ten večer obzvláště fotogenický. No, dohodli jsme se, ža spolu budeme dál kamarádit. To je asi tak vše, byl to hezký večer.
edelweiss1.JPG
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
11.02.2009 03:58:49
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one