Jízdy tankem

Po telefonické či emailové dohodě je možné si domluvit soukromou jízdu tankem na tankodromu v areálu muzea. Jedná se o originální a nevšední adrenalinový zážitek, který můžete např. někomu věnovat jako dárek k narozeninám. Výběr tanku záleží na jejich současném technickém stavu, většinou se jezdí vyprošťovacím tankem VT-55, protože je pro pasažéry nejbezpečnější (hlavně pro děti) a vejde se tam nejvíce lidí (10-15). Dále se nabízí tank T-55 a T-34 (oba kapacita 6 lidí). Jízdy nelze uskutečnit za deštivého počasí.

Jízda každým nabízeným tankem stojí 15.000 Kč. Cena se vztahuje na celou skupinu dohromady a celková doba jízdy je cca 10-15 minut. V ceně je i prohlídka muzea.

Jízdu tankem lze propojit s oslavou nebo firemní akcí, kterou pro vás dle vašeho přání rádi připravíme. Nabízíme příjemné posezení v těsné blízkosti lesa, zajistíme grilování a občerstvení. Napište nám o bližší info.

V rámci každoročních Tankových dnů, které probíhají zpravidla během některého víkendu v průběhu letních prázdnin, je možné se svézt několika různými tanky za symbolickou částku mezi 250-500 Kč za osobu. V roce 2024 se lze za tuto cenu svézt i v rámci veřejných akcí 8. května (Den vítězství) a 8.- 9. června (Den D). Více info v sekci Akce.

Info o jízdě tankem na čísle 602 370 575 nebo na muzeumtanky@seznam.cz.