Muzeum je pro veřejnost otevřeno od dubna do října každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00, v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00. Přesto je možné sjednat individuální návštěvu i mimo uvedenou dobu na tel.: 602370575-provozovatel, e-mail: tankysmrzovka@seznam.cz , po předchozí dohodě možnost projížďky tankem v areálu muzea / základní cena 8.000,-Kč /,přesto doporučujeme, aby zájemci o návštěvu muzea mimo hlavní sezónu raději prověřili otevření na telefonu provozovatele-muzeum nemá placené průvodce a občas musíme vyřizovat provozní věci i o víkendech,

cestu k nám naleznete v rubrice KDY A KUDY K NÁM /vlevo na liště/
Hřbitov Britského společenství, Leží na něm příslušníci snad všech národů, kterým tehdy Británie vládla, Angličané, Kanaďané, Novozélanďané, Gurkhové, Indové atd. atd. Zvláštností tohoto hřbitova jsou vzkazy, které nechávají pozůstalí a kamarádi u náhrobních kamenů. Občas jsou tam k vidění fotky vnoučat, které ti chudáci nikdy nemohli vidět, pozdravy od škol, do kterých před válkou chodili, až z toho trochu mrazí.
Raritní je hrob vojáka Rudé armády Luikanienka Pantelleie, kde se tam vzal, nikdo neví, snad to mohl být člen nějaké pozorovací mise.
Meč a Monte Cassino.JPG
Britský hřbitov v Cassinu.jpg
Monte Cassino.JPG
Gurkha Rifles.jpg
Lukianenko Pantellei.jpg
02.10.2008 19:26:54
tankysmrzovka
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one